شعبده بازی
رد شدن نخ از گردنكريس آنجل كارهاي زيادي كرده است. از نصف كردن آدميزاد وسط خيابان گرفته تا درآوردن پروانه از دل و روده خودش. همه‌اش را هم در چشم‌زدني انجام داده بدون اينكه كسي لحظه‌اي بخواهد به حقيقت كارهاي شعبده‌باز شك كند. كليپ‌هاي هر كدام از اين تردستي‌ها هم در اينترنت زياد است.

 

اين وسط رد كردن نخ از وسط گردن بدون اينكه ذره‌اي خون روي زمين بريزد از آن كارهايي بود كه مو به تن همه سيخ كرد و خيلي‌ها همان‌جا به اوج كار شعبده‌باز پي بردند. در يكي از از كليپ‌هاي مايندفريك، كريس آنجل رو به دوربين بدون اينكه بخواهد كار اضافه‌اي كند نخي را روي گردنش مي‌كشد و آن قدر اين كار را ادامه مي‌دهد كه نخ كم‌كم توي گلويش فرو مي‌رود و ديگر ديده نمي‌شود. فقط دو سر نخ باقي مي‌ماند و تلاش بيشتر شعبده‌باز براي در آوردن دوباره نخ از بيخ گلويش!

 

رازگشايي:

حقه است! آن هم به روشي كه حل آن براي من و شماي بي‌‌خبر از همه جا كمي سخت است. البته اگر كمي با فوت‌و‌فن‌هاي شعبده‌بازي آشنا باشيد متوجه مي‌شويد!

 

شعبده‌باز قبل از انجام تردستي‌اش ماده‌اي خاص به گردنش ماليده كه بعد از هر بار تكان نخ ضخيم‌تر شده و مانند خمير و به رنگ بدن او نخ را به درون خودش راه مي‌دهد بدون اينكه از پوست گردن جدا شود. اينجاست كه تماشاچي فكر مي‌كند خميري كه روي گردن شعبده‌باز است همان پوست برآمده اوست كه با تكان‌هاي نخ دارد متورم مي‌شود!


يك نخ پلاستيكي تنها وسيله‌ايست كه شعبده‌باز با آن كارش را شروع كرد


خمير پلاستيكي در مدت كوتاهي كاملا به رنگ پوست شعبده‌باز در‌مي‌آيد

anjel[www.royalclub.ir]

ماده‌اي كه آنجل براي فرو كردن نخ در گردنش استفاده مي‌كند

فقط يك وسيله خاص شعبده‌بازها است

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 13:35  توسط میلاد مجیک |